Nazywam się Karolina Harazim. Narzędziami mojej pracy są słowa i czas.

Doradzam, czuwam, wspieram i ratuję z opresji

Budowanie połączeń między światem sztuki a światem biznesu daje mi możliwość tworzenia nowych rozwiązań i języków, a co za tym idzie: satysfakcję i przyjemność.

Współpracuję z artystami i artystkami, kolekcjonerkami i kolekcjonerami, firmami, instytucjami oraz organizacjami. Doradzam, koordynuję, programuję strategie i działania.

Photo by Viola Kuniej (www.koincydencje.pl)

Od 2010 roku współpracuję z uczelniami wyższymi realizując autorskie programy wykładów akademickich i warsztatów dotyczących marketingu w działalności artystycznej czy pojęcia marki osobistej

Współpracując z KBF jako Brand Managerka marki Pałac Potockich opracowałam i implementuję strategię komunikacji tego niezwykłego przedsięwzięcia: od identyfikacji wizualnej Pałacu począwszy, poprzez ustanowienie profili Pałacu w SoMe i tworzenie treści tam prezentowanych, po reprezentację w kontaktach z Partnerami.

Jako Prezeska produkującej cuda od pomysłu do realizacji Fundacji Lablab łączyłam potrzeby i spełniałam życzenia zarówno indywidualnych Klientów (artystów czy osób prywatnych), jak i Klientów biznesowych o globalnym zasięgu – od wsparcia na etapie wyboru dzieł i kontaktów z Twórcami, poprzez doradztwo w zakresie oprawy i ekspozycji, aż po produkcję finalnych obiektów.

Z miłości do mego Syna i fotografii prowadzę Dzienniki spacerowe – rejestruję ciekawe, zabawne, intrygujące fragmenty otaczającej rzeczywistości napotkane podczas wspólnych małych i dużych spacerów. Od 2017 roku współprowadzę feministyczną Fundację TA

Powrót do góry